Ogłoszenie 5.06.2014

OGŁOSZENIA

Czerwiec to ostatni miesiąc roku przedszkolnego.
Co się już działo w naszym przedszkolu, a co mamy jeszcze w planie:

 1. 30 maja – w ramach Dnia Dziecka byliśmy w Muzeum Chleba
  w Radzionkowie.
 2. 2 czerwca odwiedziliśmy Miejską Bibliotekę Publiczną w Radzionkowie ,gdzie odbyło się Głośne Czytanie Dzieciom. Dzieci zwiedziły także bibliotekę.
 3. 5 czerwca – czwartek, przyjedzie teatrzyk z bajką pt. „Pinokio”. W tym dniu będzie także zakończenie j. angielskiego – rozdanie dyplomików.
 4. 13 czerwca – nasze przedszkole weźmie udział w Korowodzie ulicami naszego miasta, który rozpocznie się o godz. 16.30. Zbiórka na Rojcy przy Bibliotece o godz. 16.15. Będziemy mieli swój transparent, o niesienie którego prosimy rodziców. Stroje dla dzieci na korowód będą z przedszkola.
 5. 17 czerwca – wycieczka do Pszczyny- do Warowni Pszczyńskich Rycerzy. Wyjazd bez rodziców, tylko z opiekunami. Cena wyjazdu 30 zł. Autobus będzie pokryty z przedszkola. Resztę szczegółów wyjazdu podamy później.
 6. Po Bożym Ciele – piątek 20 czerwca przedszkole nieczynne.
 7. 24 czerwca – wtorek – o godz. 16.00 Msza Św. w kościele parafialnym i oficjalne zakończenie Roku Przedszkolnego.
 8. 25 czerwca – środa – wyjazd do Muzeum w Tarnowskich Górach na wystawę „Entliczek – pentliczek. Czar dawnego dzieciństwa”. Wystawa jest poświęcona dawnym zabawkom, którymi bawili się nasi dziadkowie.
 9. 27 czerwca ostatni dzień przedszkola.
 10. Pragniemy przypomnieć, że przy zapisie swojego dziecka do przedszkola Rodzice byli poinformowani o tym, że przedszkole w czasie wakacji jest nieczynne. Jest to zapisane w Statucie przedszkola.